You are here

URBACT Eesti

URBACT programmi eesmärk on toetada säästvat integreeritud linnaarengut Euroopa linnades ja linnapiirkondades. Programm pakub rahalist toetust teadmiste ja kogemuste vahetamise ning võrgustike loomise kaudu, mis võimaldavad läbi mõelda, kuidas ühes kohas järeleproovitud väärtuslikke kogemusi saaks rakendada mujal.

URBACT programmi esindus Eestis
URBACT programmi esindab Eestis Rände- ja linnauuringute keskus Tartu Ülikooli geograafia osakonnas.
Kadri
Leetmaa
Annika
Väiko
Vastutav ministeerium
Rahandusministeerium
Eedi
Sepp
Seotud võrgustikud

TOGETHER

Social inclusion and well being in cities can hardly be reached without close cooperation between public authorities, citizens and private...

My Generation at Work

Promoting employability of young people in a changing labour market, with special focus on enterprising skills and attitudes.

CityRegion.Net

Develop new structures and tools that make it possible to improve collaboration on the "city-region" level...
Üleeuroopaline küsitlusuuring URBACT programmi kohta!
Lugupeetud linnade ja valdade esindajad! Euroopa Liidu programm URBACT palub linnadelt ja valdadelt üle Euroopa hinnangut oma tegevuse kohta. Palume leida 5 minutit ja vastata küsitlusele: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/URBACTSurvey2018 (link is external)
cityfestivallisbon1
URBACT linnafestivali järelkaja
URBACTi linnafestival teeb linnad Euroopas nähtavaks! 13-14. septembril (2018) toimus Lissabonis järjekordne üleeuroopaline URBACT linnafestival. Linnafestivalide eesmärk on olnud senistes URBACTi võrgustikes oselenud omavalitsuste ja teiste huviliste kokku toomine ning kohalikul tasandil leitud lahenduste nähtavamaks tegemine kogu Euroopas.
Üritused
M T W T F S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31