You are here

URBACT Eesti

URBACT programmi eesmärk on toetada säästvat integreeritud linnaarengut Euroopa linnades ja linnapiirkondades. Programm pakub rahalist toetust teadmiste ja kogemuste vahetamise ning võrgustike loomise kaudu, mis võimaldavad läbi mõelda, kuidas ühes kohas järeleproovitud väärtuslikke kogemusi saaks rakendada mujal.

URBACT programmi esindus Eestis
URBACT programmi esindab Eestis Rände- ja linnauuringute keskus Tartu Ülikooli geograafia osakonnas.
Kadri
Leetmaa
Annika
Väiko
Vastutav ministeerium
Rahandusministeerium
Eedi
Sepp
"Transfer network call" uudised
4. aprillil teeb URBACT komitee välisekspertide abil otsuse, millised kandideerinud linnadest saavad peagi algava heade linnapoliitikate ülekandmise võrgustike (Transfer Network) partneriteks. Huvi ja küsimuste korral kontakteeruda URBACT Eesti esindusega, Kadri Leetmaa (kadri.leetmaa@ut.ee).
URBACT eksperdiks saamise eeldused
Antud artikkel on abiks linnadele, kes on huvitatud linnapoliitika võrgustiku juhtimisest, et leida parimate oskustega erialaekspert. Samuti leidub väärtuslikke õpetusi ka neile, kes pole veel URBACT võrgustikuga liitunud, kuid sooviksid uusi teadmisi antud valdkonnas. Järgneva kolmekümne kuu jooksul otsivad 25 URBACTi poliitikat ellu viinud linna võrgustike moodustamiseks partnereid Euroopas, et seal proovitud linnapoliitikat rakendada.

News

"Transfer network call" uudised

10. jaanuaril lõppes linnade kandideerimine “ heade linnapoliitikate ” ülekandmise võrgustike partneriteks. 97 osalenud linnast otsustas...
Üritused
M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28