You are here

URBACT - Česká republika

V České republice, stejně tak jako v ostatních zemích, města představují dlouhodobě klíčový prvek rozvoje konkurenceschopnosti. Program URBACT je jedním z nástrojů, který je v ČR k rozvoji měst využíván.

Národní kontaktní místo programu URBACT
Funkci Národního kontaktního místa Operačního programu URBACT III v České republice vykonává odbor regionální politiky MMR ČR.
Eliška
Pilná
Gesční ministerstvo pro URBACT
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
František
Kubeš
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Eliška
Pilná
Související sítě

Stay Tuned

Boosting the Frequency of Qualification

ESIMeC

How medium sized cities can generate new employment opportunities, prepare workers for jobs, and address mismatches between the supply of labour and...

Gen-Y City

Developing, attracting & retaining Gen-Y 'creative tech' talent in European cities...
Průzkum o programu URBACT: potřebujeme Vaši pomoc!
Sekretariát Operačního programu URBACT Vás vyzývá, abyste nejlépe vyplnili krátký a anonymní dotazník, aby mohl lépe porozumět úrovni povědomí, viditelnosti a užitečnosti URBACTu v různých zemích napříč Evropou.
Festival měst OP URBACT 2018 v Lisabonu
Ve dnech 12.–14. září 2018 proběhl v Lisabonu další z Festivalů měst OP URBACT. Letošní Festival měst měl za cíl zlepšit schopnosti zástupců měst v oblasti udržitelného městského rozvoje. Program URBACT při této příležitosti oslavil své 15. narozeniny. V rámci programu URBACT III proběhl Festival měst již potřetí (v minulých letech se uskutečnil v Talinu a Rize). O tom, proč se zúčastnit takového Festivalu, o čem vlastně tentokrát byl a v čem se liší od běžných konferencí, se dozvíte v následujícím článku. Můžete se zaregistrovat (link is external) přímo na zasedání, která vás zajímají, včetně zasedání pořádaného OP URBACT na téma překonávání výzev při implementaci řešení udržitelného rozvoje měst (více informací níže). OP URBACT také přispěje na společném zasedání Evropských územních programů na téma budování uživatelsky orientovaného digitálního veřejného sektoru (také níže).
Zúčastněte se Otevřeného dialogu OP URBACT v rámci Světového kongresu Smart City Expo World Congress 2018 v Barceloně
Smart City Expo World Congress 2018 (link is external) se letos koná pod hlavičkou "Města, ve kterých žijeme". Operační program URBACT III pořádá v rámci tohoto kongresu dne 15. listopadu 2018 Otevřený dialog OP URBACT. Během něj budete mít jedinečnou příležitost setkat se se zástupci měst zapojených do sítí programu, experty těchto sítí či se zástupci několika Národních kontaktních míst OP URBACT a dozvědět se více o fungování a výhodách programu.
Akce
M T W T F S S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
URBACT is co-organising with FEANTSA (European Federation of National Organisations Working with the Homeless) the “Fighting Homelessness Policy Lab...