You are here

Apstiprināti 25 Pārneses tīklu projekti!

Edited on

06 April 2018
Read time: 1 minute

URBACT programmas Uzraudzības komiteja 4.aprīlī apstiprināja 25 labās prakses pārneses projektus, kur iesaistītas 75 pilsētas.

25 sadarbības tīklos būs iesaistītas pilsētas no 20 valstīm. 36% no iesaistītajām pilsētām ir URBACT jaunpienācēji.

Katrs tīkls, kas sastāv no 3 pilsētām, sāk pirmo darba posmu 6 mēnešu garumā, kurā tiek piešķirti resursi, lai paplašinātu partnerību, identificējot attiecīgos partnerus, izstrādātu kopīgu izpratni par nododamo labo praksi, izpētītu nosacījumus un prasības veiksmīgai labās prakses pārnesei vietējā kontekstā, un izstrādātu labās prakses pārneses metodoloģiju. Pārneses tīklos būs nepieciešamas vismaz 5 un ne vairāk kā 8 partnerpilsētas/pašvaldības. Informācija par apstiprinātajiem pārneses tīkliem pieejama šeit. Apsveicam tos!

No Latvijas pašlaik apstiprināts Rīgas NVO nama projekts ACTive NGOs, kur Rīga būs vadošais partneris, un nodos citām pilsētām savu labo praksi pašvaldību sadarbībai ar nevalstiskajām organizācijām.

Savukārt, Jūrmala piedalās projektā CARD4ALL kā viena no partnerpilsētām, kas plāno pārņemt Gijonas (Spānija) labo praksi pakalpojumu pieejamības un iedzīvotāju līdzdalības veicināšanā.

Informācija par iespējām pievienoties šiem sadarbības tīkliem uz projektu otro fāzi sekos.