You are here

Dzień informacyjny Europa dla Obywateli – z naszym udziałem

21 September 2018

Miło nam poinformować że dzięki współpracy z punktami kontaktowymi wielu programów europejskich, współpraca która jest już normą, jesteśmy zapraszani do współprowadzenia niektórych z organizowanych przez nich Dni Informacyjnych.

Dzięki temu uczestnicy (w tym i miasta) takich wydarzeń mają możliwość dowiadywania się o wielu różnych ofertach i możliwościach pozyskiwania funduszy na swoje inicjatywy i projekty.

W ramach współpracy zostaliśmy zaproszeni na Dzień informacyjny Europa dla Obywateli który dbędzie się w Łodzi w najbliższą środę 26 września. Rejestracja na to wydarzenie: https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-programu-europa-dla-obywateli-26-wrzesnia-2018-lodz/

Na tym spotkaniu dowiecie się wiele informacji o dotacjach i konkursach finansowanych z funduszy Unii Europejskiej.

Podczas spotkania przybliżymy przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom, osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych – zasady ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Zaprezentowana zostanie także działalność Punktów Informacji Europejskiej Europe Direct i Eurodesk, a także programy INTERREG (Europa Środkowa, Region Morza Bałtyckiego i Europa) oraz naszego programu wspierającego zrównoważony rozwój miast URBACT III, który najbliższy nabór (na Sieci Panowania Działań) rozpocznie się na początku stycznia 2019 r.