You are here

Nová pilotní výzva UIA Transfer Mechanism

Edited on

01 January 2021
Read time: 1 minute

Díky zapojení do projektu využívajícího metodu URBACT snáze pochopíte, přizpůsobíte a připravíte se na použití inovativních řešení UIA!

Co od toho očekávat?

V návaznosti na úspěch Sítí přenosu vyvinul URBACT a Urban Innovative Actions (UIA) pilotní mechanismus přenosu dokončených projektů UIA. Budou financovány až čtyři sítě, jejichž cílem bude přizpůsobit inovace vycházející z projektů UIA a vypracovat investiční plán na financování jejich implementace. V každé síti budou zapojeni 4 partneři včetně vedoucího města UIA.

Jedná se o cestu objevování a sdílení, která posílí zapojené místní aktéry, změní způsob fungování vašeho města a bude mít skutečný dopad na místní úrovni. Toho všeho je dosaženo pomocí ověřené metody sdílení zkušeností URBACT s nástroji přizpůsobenými vašim potřebám a s podporou odborníků a dalších kolegů.

Jak se přihlásit?

  1. Pečlivě si přečtěte Zadávací podmínky a Příručku pro žadatele a všechny další dokumenty, které naleznete v níže uvedené části Užitečné dokumenty.
  2. Projděte si přehled projektů UIA na platformě Marketplace, kde se můžete podívat, do jakých projektů byste se chtěli zapojit a máte možnost kontaktovat vedoucí město vybraného projektu.

Na koho se obrátit?

Všechny otázky týkající se výzvy k projektu UIA Transfer Mechanism mohou být adresovány v angličtině na e-mail uiatm@urbact.eu

Obrátit se můžete také na nás – Národní kontaktní místo URBACT pro ČR (snažíme se reagovat obratem nebo do druhého pracovního dne) na e-mail urbact@mmr.cz

Užitečné dokumenty:

Další materiály k usnadnění vyplnění online přihlášky

Poslední možnost pro online podání vaší přihlášky je 1. února 2021 v 15:00 SEČ.


Těšíme se na návrhy vašich projektů, které umožní pokračovat se změnami pro lepší evropská města!