You are here

Ostatni nabór do Sieci Planowania Działań w URBACT III już otwarty!

Edited on

21 May 2019
Read time: 2 minutes
This call is now closed

Nadarza się okazja do współpracy projektowej z miastami z całej Europy, wymiany wiedzy z lokalnymi partnerami i eksperymentowania w swoim mieście.

Czego można się spodziewać?
Gdzie szukać więcej informacji?
Jak złożyć wniosek?
Z kim się skontaktować?
Przydatne dokumenty

 

 


Czego można się spodziewać?

Program URBACT III zamierza utworzyć 23 nowe Sieci Planowania Działań. Sieci Planowania Działań mają pomóc miastom w Europie w znalezieniu rozwiązań dla wspólnych wyzwań miejskich. Sieci te skupiają do 10 partnerów z różnych krajów europejskich, chcących dzielić się doświadczeniami i uczyć się od siebie nawzajem. Partnerzy stworzą Zintegrowany Plan Działania i będą mieli okazję przetestować rozwiązania w małej skali w swoich miastach. Ta praca odbywa się poprzez skupienie lokalnych interesariuszy i pracę zarówno w partnerstwie lokalnym i ponadnarodowym.

Jest to ekscytująca podróż polegająca na odkrywaniu, dzieleniu się i eksperymentowaniu, która wzmocni partnerów miejskich, zmieni sposób funkcjonowania miasta i wywrze rzeczywisty wpływ na poziomie lokalnym. Wszystko to odbywa się przy użyciu wypróbowanej i przetestowanej metody wymiany i nauki URBACT z narzędziami dostosowanymi do Waszych potrzeb i przy wsparciu ekspertów i partnerów z innych miast europejskich.
 

Gdzie szukać więcej informacji?

  • Można wziąć udział w jednym z Dni Informacyjnych organizowanych w pierwszych miesiącach 2019 roku przez Krajowy Punkt URBACT.
  • Ustawicznie uaktualniania lista wszystkich wydarzeń jest dostępna tutaj; można też sprawdzić nasz kalendarz, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji. Wydarzenia w Polsce będą ciągle uaktulaniane w miarę potwierdzania kolejnych dat.
  • Można dołączyć do naszych webinariów poświęconych programowi, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania:
  1. 11 stycznia, 11:00 CET: Ogólna prezentacja naboru (rejestracja w tym miejscu)
  2. 7 lutego, 14:00 CET: Skupienie na ... budowaniu partnerstwa (rejestracja w tym miejscu)
  3. 7 marca, 14:00 CET: Skupienie na ... działania w Fazie 1 (rejestracja w tym miejscu)
  4. 4 kwietnia, 14:00 CET: Skupienie na ... opracowaniu budżetu i przesłaniu formularza zgłoszeniowego (rejestracja w tym miejscu)
  5. 11 kwietnia, 14:00 CET: Rozwiązywanie problemów z ostatniej chwili - szczególnie w odniesieniu do platformy aplikacyjnej online SYNERGIE-CTE (rejestracja w tym miejscu).


Zapraszamy do przesyłania pytań na adres: apn@urbact.eu

Wszystkie nagrania z webinarów będą dostępne na naszych stronach.


Jak złożyć wniosek?

  1. Prosimy o uważne przeczytanie SIWZ i Przewodnika dla Wnioskodawców oraz wszystkich innych dokumentów, które można znaleźć w sekcji Użyteczne dokumenty poniżej
  2. Można zgłosić własny pomysł na projek na naszej platformie do wyszukiwania partnerów, aby zwiększyć jego widoczność i znaleźć najbardziej odpowiednich partnerów.

Ostatecznym terminem składania przez Internet wniosków do Fazy 1 to 17 kwietnia 2019 r., godz. 15:00 czasu środkowoeuropejskiego.
 

 

Z kim się kontaktować?

Wszelkie pytania związane z sieciami Call of Action Planning należy kierować na adres: apn@urbact.eu
Informacje w języku polskim: Krajowy Punkt URBACT

Przydatne dokumentyCzekamy z niecierpliwością na Wasze propozycje projektowe. Oby pokierowały zmianami na lepsze w europejskich miastach!