You are here

Poznaj 23 nowe Sieci Planowania Działań URBACT

Edited on

01 June 2020
Read time: 1 minute

Odkryj nasze nowe SPD!

titlepage2

Najnowsza generacja Sieci Planowania Działań URBACT rozpoczęła pracę we wrześniu 2019 roku. Kto jest w nie zaangażowany i nad czym pracuje?

Co sprawia, że nasze nowe Sieci Planowania Działań są tak wyjątkowe? Jak będą działać na rzecz tworzenia Zintegrowanych Planów Działania i zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich? Jak są tematycznie powiązane z Europejską Agendą Miejską? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź z przygotowanych infografikach! O poszczególnych Sieciach dowiecie się więcej z linku pod koniec artykułu.

23-URBACT-Action-Planning-Networks-slide1

 

Związki z tematami partnerstw Europejskiej Agendy Miejskiej

23-urbact-action-planning-networks-slide3

203 partnerów - podział na poszczególne kraje

23-urbact-action-planning-networks-slide4

Dowiedz się więcej o każdej z obecnych 23-ech Sieci Planowania Działań URBACT (w tym o wszystkich konkretnych tematach, zaangażowanych partnerach miast i wiodących ekspertach…) i śledź ich projektową wyprawę w najbliższych ponad 2 latach.. Wszyscy czekamy na wiadomości o ich sukcesach… i wypracowanych w trakcie wnioskach!

Sprawdź także to, co nasi eksperci programowi oznaczyli jako potencjalne ważne tematy w obecnym 2020 r. i gdzie wspomnieli o kilku nowych Sieciach Planowania Działań!