You are here

Reģistrējieties dalībai URBACT City Festival Lisabonā jau tagad!

Edited on

27 May 2018

Reģistrācija - 2018cityfestival.urbact.eu Dalība pasākumā bez maksas. Vietu skaits ierobežots – aicinām reģistrēties nekavējoties!

13.-14. septembrī Lisabonā pašvaldību darbinieki , vēlētie pārstāvji un eksperti no visas Eiropas strādās kopā - apspriedīs URBACT rīcības plānošanas tīklu rezultātus un atzīmēs programmas 15. gadadienu, kā arī pilsētu pieaugošo ietekmi kā pārmaiņu virzītājiem Eiropā.

Pasākumā uzzināsim par pilsētu revitalizācijas stāstiem, kas bija iespējami pateicoties pašvaldību dalībai URBACT projektos.

Pilsētas ir inovāciju centri, kas veido risinājumus globālajām ilgtspējīgas attīstības problēmām, tādējādi palīdzot sasniegt ANO ilgtspējīgas attīstības mērķus. Progresa temps ir ātrāks, kad pilsētas strādā kopā. URBACT programmā, Pilsētu mēru paktā un citās inicitīvās, pilsētas parāda, kā tās cenšas uzlabot dzīves apstākļus iedzīvotājiem, tām ir iespēja mācīties vienai no otras, un tās ir gatavas ietekmēt nacionālo un starptautisko politiku ar konkrētām pilsētu līmenī izmēģinātām iniciatīvām.

URBACT City Festival dalībniekiem būs iespēja mācīties no vairāk kā 200 pilsētām, kuru inovatīvie risinājumi ir izstrādāti un pārbaudīti URBACT projektos. Pasākuma galvenā norises vieta būs Páteo da Galé, bet programmā būs iekļautas mācību vizītes dažādās vietās Lisabonā, kas dalībniekiem ļaus labāk izprast Lisabonas pilsētu, un izpētīt dažādus nesenās attīstības aspektus. Dalība semināros, walkshops, diskusijās, ideju biržās un neoficiālās tīklošanās iespējās, dos iespēju iepazīties ar svarīgākajām pārmaiņu tendencēm, lai iedvesmotu pārmaiņas arī savā pilsētā. Starptautisko tīklu vēstnieki būs atbildīgi par to, lai meklētu un popularizētu idejas par to, kā URBACT tīkla rezultātus var nekavējoties izmantot citās pilsētās. Un būs arī kopdarba vakars ar vietējiem māksliniekiem un aktīvistiem, lai festivāla apmeklētāji patiesi izjustu Lisabonas enerģiju.

Pievienojieties aizraujošām debatēm, iepazīstieties ar novatoriskām prezentācijām un gūstiet tiešu pieredzi Lisabonas attīstībā, lai atkal iedvesmotu savu vīziju par nākotnes pilsētām!

Tāpat kā visos iepriekšējos pasākumos, festivāls būs pilnībā sasaistīts ar pilsētu, kas mūs uzņem – šoreiz Lisabonu! Kā unikāla un dinamiska pilsēta Lisabona sniedz pilsētu attīstības speciālistiem iespēju uzzināt par inovatīvām, dinamiskām iniciatīvām, un piemēriem par iedzīvotāju līdzdalību pārvaldē. Vairāki runātāji, mākslinieki un aktīvisti iepazīstinās ar dažādiem aspektiem, kas saistīti ar neseniem revitalizācijas piemēriem. Festivāla galvenā vieta (Páteo da Galé) stāsta par vēsturisko Lisabonu, savukārt walkshops – kā pilsētas safari/ pastaigas pilsētvidē ar interaktīvām diskusijām - dos dalībniekiem iespēju atklāt dažādas pilsētas daļas, kas nav plaši pazīstamas.

Aicinām reģistrēties nekavējoties – vietu skaits ierobežots!!!, kā arī pēc reģistrācijas apstiprināšanas parūpēties par lidojumu un viesnīcu rezervāciju. Ņemiet vērā, ka pasākuma laikā Lisabonā ir ļoti liels pieprasījums pēc viesnīcu pakalpojumiem. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet dalībniekiem pašiem jārūpējas par lidojumu un viesnīcu izdevumu segšanu.

Iepazīstieties ar festivāla vietni: 2018cityfestival.urbact.eu