You are here

Save the date! URBACT se představí na veletrhu URBIS

Edited on

12 August 2020
Read time: 1 minute

Již za necelý měsíc se v Brně koná 3. ročník veletrhu URBIS a program URBACT u toho nebude chybět!

Od 2. do 4. září 2020 se na brněnském výstavišti BVV uskuteční další ročník veletrhu URBIS SMART CITY FAIR. URBACT pro Vás připravuje dvoudenní expozici a 60 minutový workshop. Tématem budou úspěšné projekty propojující program URBACT, participaci a filozofii Smart Cities. Představíme Vám, čím je program URBACT jedinečný, jaké výhody pro Vaše město ze zapojení do programu plynou a jak lze v praxi aplikovat koncept Smart Cities. Během workshopu s Vámi budou zástupci Ostravy a Pardubic sdílet zkušenosti s projekty In Focus a Tech Revolution a využitím participativních metod v praxi.

Workshop „Co dokáží program URBACT a koncept Smart City: Příběhy úspěšných projektů a praktické ukázky participativních metod“ proběhne 2. září od 11:00 do 12:00 v sále S3 Pavilonu E v areálu BVV.

URBIS SMART CITY FAIR vytváří prostor pro osobní výměnu názorů a zkušeností mezi zástupci municipalit a experty. Pro účastníky veletrhu je připraven prakticky orientovaný doprovodný program zaměřený na aktuální výzvy, které nás všechny trápí: sucho, bezpečnost a řízení dopravy, energetické úspory, odpadové hospodářství, poskytování elektronických služeb, datové portály, bezpečnost informační infrastruktury, participace obyvatel či realizace chytré výstavby.

Po celou dobu konání veletrhu se s Vámi rádi přivítáme na expozici v pavilonu E1. Více informací naleznete na www.smartcityfair.cz/program a našich sociálních sítích – Facebooku a Twitteru.

Nenechte si ujít příležitost lépe poznat program URBACT a koncept Smart Cities a dozvědět se přímo od zapojených měst, jaké přináší pro Vaše město výhody! 

Comments

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.