You are here

URBACT Eesti

URBACT programmi eesmärk on toetada säästvat integreeritud linnaarengut Euroopa linnades ja linnapiirkondades. Programm pakub rahalist toetust teadmiste ja kogemuste vahetamise ning võrgustike loomise kaudu, mis võimaldavad läbi mõelda, kuidas ühes kohas järeleproovitud väärtuslikke kogemusi saaks rakendada mujal.

URBACT programmi esindus Eestis

URBACT programmi esindab Eestis Rände- ja linnauuringute keskus Tartu Ülikooli geograafia osakonnas.
Kadri
Leetmaa
Madli-Johanna
Maidla

Vastutav ministeerium

Rahandusministeerium
Eedi
Sepp

Seotud võrgustikud

FIN-URB-ACT

FIN-URB-ACT strives for more efficient local support structures for SMEs' development and innovative economies. The rationale is that such...

My Generation at Work

Promoting employability of young people in a changing labour market, with special focus on enterprising skills and attitudes.

CREATIVE SPIRITS

The partner cities from this Implementation network have a common need to improve the implementation of their existing integrated urban strategies...
Registreeri URBACTi töötubadesse Euroopa regioonide ja linnade nädalal!
Euroopa regioonide ja linnade nädalal jagatakse taaskord ka URBACTi programmist saadud kogemusi. Lisaks tutvustab URBACTi sekretariaat uusi võimalusi, mis avanevad uuel programmiperioodil 2021.-2027. aastal URBACT IV nime all.
Veebiseminar „Kohalike gruppide töö – Eesti URBACT võrgustike senised kogemused“
Seminar 27. septembril! Käimasolevate URBACT rahvusvaheliste võrgustike Eesti partneromavalitsused jagavad oma seniseid kogemusi võrgustike tööst. Peateema on kohaliku grupi moodustamine ja selle tööpõhimõtted.
URBACTi näpunäited veebiürituste ja -koosolekute korraldamiseks
URBACT töötas möödunud suvel välja mitmed erinevad juhendmaterjalid, et aidata URBACTi projektides osalevatel omavalitsustel ja partneritel jätkata omavahelist koostööd ning kasutada interaktiivseid meetodeid ka veebi vahendusel suheldes. Kõik „nipid ja trikid“ on vabalt URBACTi kodulehel kättesaadavad ning mõeldud kõigi igapäevast tööd hõlbustama.

Article

Kultuuripärand kui linnaarengu käivitaja

URBACTi uus tegevuse kavandamise võrgustik KAIRÓS kutsub linnu üles kultuuripärandiga tegelema, muuhulgas seda säilitama ja paremini oma arengus ära...

Üritused

M T W T F S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30