You are here

URBACT Latvija

Latvijā pilsētvides attīstības plānošana ir daļa no valsts reģionālās attīstības politikas. Policentriskās attīstības veicināšana ir noteikta kā Latvijas stratēģija, lai mazinātu reģionālās atšķirības un monocentriskās attīstības tendences.

URBACT Nacionālais kontaktpunkts

Nodrošina pieeju zināšanām un labai praksei par ilgstpējīgu pilsētvides attīstības plānošanu.
Laura
Cunska-Āboma

Nacionālā atbildīgā iestāde par URBACT programmas ieviešanu Latvijā

LR Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Jūlija
Jakovļeva

Sadarbības tīkli

Re-growCity

Re-growCity Transfer network focuses on the development of interventions that built on local capabilities to arrest and reverse long term social,...

In Focus

By mobilising a significant number of stakeholders, this Action Planning network had the mission to rethink the stakeholders’ agendas on business-led...
Izsludināts URBACT programmas pēdējais projektu konkurss – aicinām pašvaldības meklēt partnerpilsētas un iesniegt projektu pieteikumus!
10.janvārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas telpās notika URBACT Nacionālā kontaktpunkta Latvijā organizēts seminārs pašvaldībām par aktuālo URBACT programmas projektu konkursu un pilsētu attīstības aktualitātēm, pulcējot vairāk kā 40 interesentus. Visa informācija par aktuālo URBACT programmas projektu konkursu (angļu valodā) ir pieejama ŠEIT. Projektu pieteikumus var iesniegt līdz 2019.gada 17.aprīlim.
Aicinām reģistrēties - ātrais kurss iedzīvotāju līdzdalībā: pieredze no Madrides
URBACT organizē pasākumu kopā ar Madrides pilsētu ar mērķi paaugstināt pilsētu kapacitāti iedzīvotāju līdzdalības iespēju nodrošināšanā.

Pasākumi

Events
M T W T F S S
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31