You are here

URBACT Polska

Krajowy Punkt URBACT

Krajowy Punkt URBACT jest konsorcjum Związku Miast Polskich i Ślaskiego Związku Gmin i Powiatów.
Krajowy Punkt URBACT
Polska
Aldo
Vargas-Tetmajer
Karol
Bury
Przemysław
Antkowiak

Ministerstwo nadzorujące program URBACT

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju
Magdalena
Skwarska

Powiązane sieci

REFILL

Reuse of vacant spaces as driving Force for Innovation on Local level

SURE

Implementation of integrated socio-economic regeneration strategies which build on local strengths and opportunities. This will be achieved by...

Creative Clusters

The starting assumption of the project is that creativity can act as a driving force for economic development of small urban centres and not only of...
Nowy nabór do Sieci Planowania Działań URBACT!
Nadarza się okazja do współpracy projektowej z miastami z całej Europy, wymiany wiedzy z lokalnymi partnerami i eksperymentowania w swoim mieście.
Myślenie projektowe zastosowane do współtworzenia miast przyszłości
Przyszłość rozwoju miast i współtworzenie rozwiązań dla wyzwań stojących przed miastami stanowiły sedno dyskusji na Forum Rozwoju Miast.
23 Sieci Transferu URBACT- czas zacząć 2 Fazę współpracy!
Po raz pierwszy polskie miasta zajęły pierwsze miejsce w Europie pod względem liczby partnerów w naborze projektów sieci URBACT. Tym razem polskim miastom przoduje Łódź, lider sieci URBAN-REGENERATION-MIX, w ramach, której transferowane będą doświadczenia i rozwiązania przyjęte w kompleksowej rewitalizacji Księżego Młyna.
Zamówienia publiczne jako cykl
Zamówienia publiczne to procedura stosowana przez gminy i inne instytucje publiczne do nabywania produktów i usług, która tradycyjnie opiera się o cenę, jako podstawowym kryterium wyboru oferty.
Gdynia: Zrównoważony system miejskiego transportu towarowego w centrum Gdyni
Zasadniczym celem projektu Freight TAILS w Gdyni było stworzenie efektywnego i zrównoważonego systemu transportu miejskiego. Skoncentrowano się na centrum miasta, ul. Starowiejskiej, Świętojańskiej i Abrahama.

Wydarzenia

M T W T F S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
URBACT will co-host an event with the City of Madrid as a part of its commitment to build cities’ capacity for civic participation