You are here

URBACT se představí na veletrhu URBIS!

Edited on

01 June 2021
Read time: 1 minute

Poslechněte si příběhy měst ze Sítí přenosu a zjistěte co, jak a proč (ne)fungovalo. Setkejte se s kolegy, naslouchejte městům a inspirujte se, abyste ve svém městě vyzkoušeli něco nového! 

Dovolujeme si Vás pozvat na workshop v rámci letošního veletrhu URBIS, který bude probíhat online. Společně s kolegy z pěti českých a slovenských měst zapojených do Sítí přenosu jsme pro Vás připravili online expozici URBACT a workshop "URBACT: je čas sdílet!", který proběhne dne 2. června od 14:00 do 15:30. Workshop budeme přenášet také on-line na webu https://www.moderniobec.cz/video/

Od roku 2018 se zapojila města Brno, Ostrava, Pardubice, Prešov a Zlín do Sítí přenosu zaměřených na sdílení dobré praxe a zrealizovala řadu zajímavých projektů. Podívejte se, co se jim podařilo, v čem se od nich můžete inspirovat a jak se můžete zapojit. 

Na našem workshopu vystoupí Věra Karin Brázová, vedoucí Oddělení urbánní politiky a strategií Ministerstva pro místní rozvoj ČR; Pavla Lukešová, vedoucí Oddělení koncepce a rozvoje Magistrátu města Brna; Ondřej Dostál, specialista strategického plánování Magistrátu města Ostravy; Petra Srdínková, projektová manažerka P-PINK; Peter Formela, projektový manažer Mesta Prešov; Kamila Gamalová, projektová manažerka Magistrátu města Zlína.

Program URBACT představuje unikátní příležitost pro česká a slovenská města, jak převzít a realizovat ta nejlepší a osvědčená řešení ve všech oblastech městského rozvoje. URBACT patří mezi nejinovativnější a přitom jednoduché cesty, jak přispět k integrovanému, chytrému a udržitelnému rozvoji měst a získat kontakty po celé Evropě.