You are here

URBACT - Česká republika

V České republice, stejně tak jako v ostatních zemích, města představují dlouhodobě klíčový prvek rozvoje konkurenceschopnosti. Program URBACT je jedním z nástrojů, který je v ČR k rozvoji měst využíván.

Národní kontaktní místo programu URBACT

Funkci Národního kontaktního místa Operačního programu URBACT III v České republice vykonává odbor regionální politiky MMR ČR.
Jan
Jelínek
Markéta
Horská

Gesční ministerstvo pro URBACT

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Související sítě

UNIC

A strong tradition in the ceramics industry and for two years they shared their experiences and developed local policies adapted to this changing...

Genius: Open

Our project will transfer a leading edge Open Innovation approach where citizens and businesses work together with the city, creating innovative...

Creative SpIN

Creative "Spillovers" for Innovation aims to create a Thematic Network across Europe which will address the challenges of how best to...
Rozhovor s projektovou a finanční manažerkou Lucií Noswitz o zapojení do projektu RetaiLink
Projekt RetaiLink si klade za cíl podpořit znovuoživení maloobchodní činnosti představující hybnou sílu ekonomiky ve středně velkých městech prostřednictvím rozvoje inovativních maloobchodních strategií. V této souvislosti se projekt zabývá i veřejným prostorem v centru města Liberec.
Připojte se k OP URBACT III během Evropského týdne měst a regionů!
Už nyní se můžete registrovat na workshopy OP URBACT III, které se uskuteční v rámci Evropského týdne měst a regionů v Bruselu 7. – 10. října 2019.
Může být Evropa do roku 2030 udržitelná? Pouze pokud města půjdou příkladem
Nedávná zpráva Junckerovy Evropské komise o udržitelnosti zaostala v oblasti řešení klimatické krize. Města se musí zkoordinovat, aby vytvořila lepší budoucnost pro své občany.

Události

Events
M T W T F S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31