You are here

URBACT - Česká republika

V České republice, stejně tak jako v ostatních zemích, města představují dlouhodobě klíčový prvek rozvoje konkurenceschopnosti. Program URBACT je jedním z nástrojů, který je v ČR k rozvoji měst využíván.

Národní kontaktní místo programu URBACT

Funkci Národního kontaktního místa Operačního programu URBACT III v České republice vykonává odbor regionální politiky MMR ČR.
Jan
Jelínek
Markéta
Horská

Gesční ministerstvo pro URBACT

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Související sítě

RUnUP

Developing “triple helix” structures in which municipalities, university and businesses shared a common vision and ambition.

Building Healthy Communities

Health is important for the wellbeing of individuals and society, but a healthy population is also a prerequisite for economic productivity and...

SIBdev

The goal of this Action Planning Network is to explore how social impact bonds can be used to improve public service delivery in areas such as...
Dotazník – pomozte nám vylepšit program URBACT!
Věnujte nám 3 minuty a pomozte vylepšit program URBACT!
Prázdné domy jako jedinečná příležitost k rozvoji s přidanou hodnotou
V každém českém městě, ne-li v každé vesnici se nachází prázdný, dlouhodobě nevyužívaný dům. Máme tedy co dočinění s desetitisíci prázdnými, chátrajícími budovami různých typů a funkcí, které v minulosti plnily. Postavený dům však nemá být prázdný, budovy mají svou hodnotu, kterou je potřeba jen trochu oprášit. Dejme proto minulosti budoucnost!
Nová pilotní výzva UIA Transfer Mechanism
Díky zapojení do projektu využívajícího metodu URBACT snáze pochopíte, přizpůsobíte a připravíte se na použití inovativních řešení UIA!

News

Seznamte se s Novou lipskou chartou!

Dne 30. listopadu 2020 byla na neformálním ministerském setkání schválena „Nová lipská charta – Využití transformativní schopnosti měst pro obecné...

News

Nová pilotní výzva UIA Transfer Mechanism

Díky zapojení do projektu využívajícího metodu URBACT snáze pochopíte, přizpůsobíte a připravíte se na použití inovativních řešení UIA!

Události

M T W T F S S
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28