You are here

URBACT - Česká republika

V České republice, stejně tak jako v ostatních zemích, města představují dlouhodobě klíčový prvek rozvoje konkurenceschopnosti. Program URBACT je jedním z nástrojů, který je v ČR k rozvoji měst využíván.

Národní kontaktní místo programu URBACT

Funkci Národního kontaktního místa Operačního programu URBACT III v České republice vykonává odbor regionální politiky MMR ČR.
Eliška
Pilná
Markéta
Horská

Gesční ministerstvo pro URBACT

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
František
Kubeš
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Eliška
Pilná

Související sítě

Active Travel Network

The basic goal of the project is to set up a network of international partners to encourage Active Travel in cities as appropriate means of transport...

LC-FACIL

A working group to facilitate the implementation of integrated sustainable urban development according to the Leipzig Charter.

In Focus

Smart Specialisation at City Level
Informační den k nově otevřené výzvě
Při příležitosti otevření další výzvy pořádá Národní kontaktní místo OP URBACT informační den. Ten se uskuteční dne 25. ledna 2019 na Ministerstvu pro místní rozvoj, v Akademii veřejného investování, Pařížská 4, Praha 1.
Poslední výzva OP URBACT III pro Sítě měst je nyní otevřena!
Nenechte si ujít tuto příležitost zapojit se společně s dalšími kolegy z měst z celé Evropy, spolupracovat s místními stakeholdery a experimentovat ve vašem městě.
23 Sítí přenosu OP URBACT III se vydalo do druhé fáze své cesty!
Dne 4. prosince 2018 schválil Monitorovací výbor OP URBACT 23 Sítí přenosu pro Fázi 2.

News

Informační den k nově otevřené výzvě

Při příležitosti otevření další výzvy pořádá Národní kontaktní místo OP URBACT informační den. Ten se uskuteční dne 25. ledna 2019 na Ministerstvu...

Akce

M T W T F S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
URBACT will co-host an event with the City of Madrid as a part of its commitment to build cities’ capacity for civic participation