You are here

URBACT - Česká republika

V České republice, stejně tak jako v ostatních zemích, města představují dlouhodobě klíčový prvek rozvoje konkurenceschopnosti. Program URBACT je jedním z nástrojů, který je v ČR k rozvoji měst využíván.

Národní kontaktní místo programu URBACT

Funkci Národního kontaktního místa Operačního programu URBACT III v České republice vykonává odbor regionální politiky MMR ČR.
Jan
Jelínek
Markéta
Horská

Gesční ministerstvo pro URBACT

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Související sítě

In Focus

By mobilising a significant number of stakeholders, this Action Planning network had the mission to rethink the stakeholders’ agendas on business-led...

Genius: Open

Our project will transfer a leading edge Open Innovation approach where citizens and businesses work together with the city, creating innovative...

EVUE

Electric Vehicles in Urban Europe focuses on the development of integrated, sustainable strategies and dynamic leadership techniques for cities to...
Rozhovor s projektovou a finanční manažerkou Lucií Noswitz o zapojení do projektu RetaiLink
Projekt RetaiLink si klade za cíl podpořit znovuoživení maloobchodní činnosti představující hybnou sílu ekonomiky ve středně velkých městech prostřednictvím rozvoje inovativních maloobchodních strategií. V této souvislosti se projekt zabývá i veřejným prostorem v centru města Liberec.
Připojte se k OP URBACT III během Evropského týdne měst a regionů!
Už nyní se můžete registrovat na workshopy OP URBACT III, které se uskuteční v rámci Evropského týdne měst a regionů v Bruselu 7. – 10. října 2019.
Může být Evropa do roku 2030 udržitelná? Pouze pokud města půjdou příkladem
Nedávná zpráva Junckerovy Evropské komise o udržitelnosti zaostala v oblasti řešení klimatické krize. Města se musí zkoordinovat, aby vytvořila lepší budoucnost pro své občany.

Události

Events
M T W T F S S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31