You are here

Wyszukiwarka partnerów, nowe narzędzie dla miast

Edited on

22 February 2019

W ramach otwartego naboru do Sieci Planowania Działań (7 stycznia-17 kwietnia 2019), URBACT opracował internetową bazę danych, aby pomóc miastom nawiązać znajomości z partnerami.

Czy macie w mieście pomysł:

  1.  Chcecie być liderem sieci i szukacie partnerów do projektu?
  2.  Chcecie dołączyć do sieci i szukacie partnera wiodącego?
  3.  Szukacie eksperta wiodącego?

Na stronie wyszukiwarki partnerów można zgłosić pomysł (określając wyzwanie, z którym chcecie się zmierzyć, zainteresowania, główny problem polityczne, który trzeba rozwiązać oraz wcześniejsze zaangażowanie w sieć URBACT, a także inne użyteczne informacje) i podać swoje dane kontaktowe.

Otrzymacie powiadomienie e-mailem, gdy tylko Wasza propozycja zostanie opublikowana!

Po zalogowaniu się na stronie można wprowadzić zmiany (np. określić jakich partnerów szukacie lub oznaczyć, że partnerstwo jest już kompletne.

Potencjalni partnerzy mogą wyrażać zainteresowanie projektem za pośrednictwem platformy.

  • Czy chcecie dołączyć do sieci?

Można też, klikając na tytuły przejrzeć listę złożonych propozycji uporządkowanych według daty opublikowania / ostatniej modyfikacji lub porządku alfabetycznego.

Można także użyć innych filtrów (region, kraj lub temat) lub wyszukać według słowa kluczowego.

Widzicie pomysły na projekty, które Was interesują? Należy wejść na jego stronę i skontaktować się z miastem, wypełniając formularz i odpowiadając na 3 pytania (Dlaczego szczególnie interesuje Was ten pomysł na projekt? W jaki sposób zagadnienie, z którym związana jest propozycja projektu, pasuje do planu / strategii Waszego miasta? Czy jesteście zaangażowani w któryś z pozostałych propozycji projektowych w tym naborze?).

  • Czy jesteś ekspertem w dziedzinie rozwoju miejskiego?

Jeśli tak, to prosimy zapoznać się z propozycjami projektów i określić, dla którego z nich moglibyście  stać się Ekspertem Wiodącym.

Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że tworzenie partnerstw odbywa się od samego początku naboru. Wiemy, że dobra kompozycja partnerstwa jest kluczem do opracowania dobrego projektu Sieci Planowania Działań, a wyszukiwarka partnerów jest po to, żeby Wam w tym pomóc!

Wyszukiwarka partnerów jest TUTAJ!

 

Więcej informacji na temat naboru do Sieci Planowania Działań można znaleźć w tym miejscu.

W Polsce organizowanych jest szereg Dni Informacyjnych URBACT, podczas których wyjaśniane są założenia naboru do Sieci Planowania Działań. Informacje o tych spotkaniach można znaleźć w tym miejscu.

O korzyściach dla miast wynikających z dołączenia do sieci URBACT można przeczytać w tym miejscu.