You are here

Zaregistrujte se na URBACT Festival měst 2021!

Edited on

27 April 2021
Read time: 1 minute

Nastal čas, aby URBACT sdílel svůj recept na transformaci měst! Připojte se spolu s námi ke 4. ročníku Festivalu měst programu URBACT – letos poprvé online!

Po dvou letech experimentování, sdílení a učení je více než 150 měst z 25 evropských zemí připraveno ukázat světu jakou prošlo proměnou. Díky 23 příkladům dobré praxe se tato města spojila, aby se inspirovala, přizpůsobila a znovu využila iniciativy ve svém místním kontextu a čelila tak různým výzvám. Současná situace okolo pandemie města nepopiratelně zasáhla, ale můžeme to vnímat také jako příležitost k přehodnocení, co děláme a jak žijeme v městském prostoru.

Letošní ročník Festivalu měst se bude konat online ve dnech 15. – 17. června. Zaregistrujte se co nejdříve, získejte plný přístup k celé třídenní akci a zjistěte, jak může Evropa lépe spolupracovat s městy a se svými občany. Program festivalu zahrnuje více než 30 setkání zabývající se metodami, nástroji a tematickými okruhy probíhajících sítí: zelená města, digitální transformace, produktivní města, spravedlivější a inkluzivní města... Kromě mnoha dalších funkcí bude návštěvníkům k dispozici online tržiště s více než 50 stánky připravenými zástupci měst a dalšími aktéry.

Setkejte se s kolegy, naslouchejte městům a inspirujte se, abyste ve svém městě vyzkoušeli něco nového. Zjistěte co, jak a proč v jiných městech (ne)fungovalo. Nepromarněte příležitost zjistit více o programu URBACT a jak těžit z participativních, integrovaných a praktických metod. Na Festivalu se také dozvíte první informace o budoucí podobě a směřování programu URBACT v příštím programovém období. Nenechme si ujít tuto příležitost a společně oslavme proměnu měst!

Registrace na URBACT Festival měst 2021 probíhá zde.


Další informace jsou k dispozici v článku #TimetoShare.