Išbandykite mūsų partnerių paieškos įrankį ir raskite miestus partnerius savo būsimam tinklui

Edited on 05/04/2023

Patvirtinus 2021 - 2027 m. URBACT IV programą 2023 m. pradžioje bus paskelbtas pirmasis kvietimas teikti paraiškas veiksmų planavimo tinklams.

 

Kvietimai teikti paraiškas bus paskelbti 2023 m. sausio mėn., tačiau URBACT programa jau suteikia miestams platformą bendrauti ir rasti informaciją apie kitų miestų projektų idėjas. Taigi, sveiki atvykę į partnerių paieškos įrankio platformą.

Veiksmų planavimo tinklus gali sudaryti 8-10 miestų partnerių – savivaldybių ar kitų savivaldybių institucijų, miestų plėtros agentūrų ir metropolinių ar regioninių institucijų iš įvairių ES regionų. Tinklui vadovauja vieno iš miestų partnerių administracija, kuri veikia kaip pagrindinis partneris ir kartu su paskirtu URBACT ekspertu lyderiauja pokyčiams miestuose.

Partneriai leisis į 2,5 metų kelionę, kurios metu spręs konkretų miesto iššūkį, bendrą visiems dalyvaujantiems miestams, arba tobulins vietos politiką, susijusią su konkrečia tematika. Kalbant apie šiuolaikinius miestus, tinklai gali susidurti su daugybe iššūkių. URBACT programa visada skatina miestus spręsti būsimiems partneriams aktualias temas.

Šį kartą programa skatina potencialius paramos gavėjus koncentruotis į tris temines sritis: žalumą/aplinką, lyčių lygybę ir skaitmeninimą. Nesvarbu, ar jūsų miestas ketina spręsti mobilumo, kultūros paveldo, finansų inžinerijos ar bet kurios kitos srities problemas, URBACT programa skatina jus dėti papildomas pastangas ir apsvarstyti kaip gali jo būti sprendžiamos atliepiant visas tris temines sritis.

 

PASIRUOŠK

Idėjų pateikimo platformoje esančią informaciją galėsite atnaujinti ir keisti bet kada. Suradę visus reikiamus partnerius, galėsite pažymėti partnerystę kaip užbaigtą, kad negautumėte daugiau užklausų apie projektą.

Kandidatai į URBACT IV programos vadovaujančius ekspertus taip pat gali pasiruošti: kvietimas bus paskelbtas iki šio mėnesio pabaigos. Taigi sekite naujienas ir apsilankykite mūsų svetainėje!
 

PRADĖK DABAR
 

Verta naudoti filtravimo parinktis ieškant partnerių, kad rastumėte tinkamą atitiktį savo miestui. Taigi naršykite, pateikite idėjas arba išreikškite susidomėjimą jums tinkamu projektu!
    

Partnerių paieškos įrankį rasite paspaudę čia.

Submitted by Gediminas Cesonis on 18/12/2022
author image

Gediminas Cesonis

See all articles