Susipažinkite su URBACT programos visiškai nauju internetiniu kursu

Edited on 31/03/2023

Digital transition - final gif

Skaitmeninis perėjimas yra pagrindinė URBACT IV programos tema. Tuo tikslu URBACT programa parengė nuotolinius mokymo kursus. Šiais mokymais siekiama ugdyti miesto praktikų ir politikos formuotojų gebėjimus suprasti pagrindines sąvokas ir iššūkius, susijusius su skaitmeniniu perėjimu keliose pagrindinėse politikos srityse. Taip pat siekiama padėti jiems patogiau apsvarstyti skaitmenines priemones ir naujas technologijas kaip būdą pasiekti politikos tikslų.

Mokymai nėra skirti patyrusiems skaitmeninių technologijų žinovams. Atvirkščiai, jie skirti žmonėms, kurie gali save pavadinti naujokais technologijų srityje ir žmonėms iš mažų ir vidutinio dydžio miestų. Mokymus parengė „TechPlace“ bendruomenė, tokiu būdu buvo sukurta internetinė vieta miesto praktikams ir politikos formuotojams, norintiems pasiekti teigiamų pokyčių naudojant technologijas. Mes visi kartu kuriame saugią vietą keistis, mokytis ir užduoti kvailus klausimus. Laukiame praktikų iš visų URBACT miestų ir ne tik.

Mokymai suskirstyti į šiuos 6 modulius:

Demistifikuoti technologijas – pristatomi aštuoni pagrindiniai technologijų terminai – daiktų internetas, dirbtinis intelektas, robotai, dronai, virtuali realybė, papildyta realybė, blokų grandinė ir 3D spausdinimas

Skaitmeninė aplinka – nagrinėjama, kaip skaitmeninės priemonės gali padėti mums geriau susidoroti su šiandienos iššūkiais, susijusiais su klimato kaita.

Skaitmeninė visuomenė – nagrinėjama, kaip technologijos ir skaitmeninimas formuoja visuomenę ir kaip visuomenė formuoja skaitmeninimą

Skaitmeninė valdžia – nagrinėjama, ką skaitmeninė transformacija reiškia valdžios struktūroms ir organizacijoms ir kodėl ji svarbi.

Skaitmeninė ekonomika – nagrinėjama, kas yra skaitmeninė ekonomika, kokį vaidmenį miestas galėtų atlikti plėtojant skaitmeninę ekonomiką ir kaip tai įgyvendinti.

Judri miestų lyderystė – nagrinėjama, kaip miestai galėtų naudoti judrias metodikas, kad geriau reaguotų į nuolat besikeičiančius poreikius

Mokymus rasite moodle.urbact.eu

Submitted by Gediminas Cesonis on 31/03/2023
author image

Gediminas Cesonis

See all articles