URBACT Eesti Haridusinnovatsiooni võrgustiku seminar Viru-Nigula vallas

Märtsi algul külastasid URBACT Eesti Haridusinnovatsiooni võrgustiku liikmed Viru-Nigula valda. Seekordse kohtumise peateemaks oli Viru-Nigula valla ettevõtete ja haridusasutuste vaheline koostöö.

 

Haridusasutustest külastati Vasta ja Aseri Kooli ning Viru-Nigula valla lasteaeda Kelluke, kes tutvustasid oma erinevaid ettevõtlikke tegevusi, seni tehtud projekte ning koostööd kogukonna ja ettevõtetega.  Tutvuti AS Lajos tööga, kus Erkko Vallbaum tutvustas transpordiettevõtte tööd, tänapäeva transpordikorraldust, lähenemist kaugsõiduautojuhi ametisse ning  selle viimist õpilasteni.

 

Seejärel tutvuti Viru-Nigula valla suurettevõtte AS Estonian Cell tegevusega, mis ka juba praegu teeb edukat koostööd valla haridusasutustega. Ringkäigul rääkis Sander Soomre tehase ajaloost, toimimisest aga ka senisest koostööst ja tulevastest koostöövõimalustest haridusasutustega.  Päev lõpetati Lammasmäe Puhkekeskuses, kus ettevõtja Meelis Parijõgi tegi ülevaate senisest koostööst haridusasutustega ning  jagas oma ideid tuleviku osas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Submitted by Madli-Johanna Maidla on 28/03/2022
author image

Madli-Johanna Maidla

See all articles