All URBACT articles

Hear from the URBACT community on today’s most pressing challenges and inspiring examples from all around Europe. Find the inspiration you have been looking for to put knowledge into action!

Interested in more thematic content? Check out the URBACT Knowledge Hub.

 

 

 

 • Aicinām pieteikties “Access City Award 2024”!

  Ir ļoti svarīgi uzlabot pilsētu pieejamību cilvēkiem ar invaliditāti, tāpēc Eiropas Komisija izveidoja “Access City” balvu, lai apbalvotu pilsētas, kuras par prioritāti ir izvirzījušas pieejamību

 • News
  We are hiring

  URBACT Sekretariātā ir atvērtas vairākas vakances!

  URBACT Sekretariāts šobrīd meklē jaunus kolēģus. Ir lieliska iespēja būt daļai no entuziasma pilnas un apņēmīgas komandas, kas virza pārmaiņas uz labākām pilsētām.

 • Eiropas Komisija izsludināja Jaunu Eiropas Bauhaus aicinājumu vietējām iniciatīvām

  Jaunais Eiropas Bauhaus padara Eiropas zaļo kursu par kultūras, uz cilvēku vērstu, pozitīvu un taustāmu pieredzi ikvienam, veicinot mūsu pilsētu pārveidi un pielāgošanos visā Eiropā, izmantojot

 • Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu 2027 iegūst Liepāja

  10. maijā preses konferencē Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tika paziņots, ka Eiropas Kultūras galvaspilsētas 2027 titulu saņēmusi Liepāja.

 • Articles

  URBACT Pilsētu Festivāls norisināsies no 14. līdz 16. jūnijam Parīzē – piesaki savu dalību līdz 11. aprīlim!

  URBACT Pilsētu Festivāls ir atgriezies! Šogad tas norisināsies no 14. līdz 16. jūnijam klātienē – skaistajā Parīzē. Aicinām līdz 11. aprīlim reģistrēt savu klātienes dalību!

 • Veiksmīgi aizvadīta URBACT e-Universitāte par pilsētu rīcības plānu ieviešanu un finansēšanu!

  2022. gadā no 1. līdz 3. februārim URBACT e-Universitāte pulcēja vairāk kā 500 pilsētu projektu vadītājus no 40 valstīm. Sally Kneeshaw, URBACT programmas eksperte un e-Universitātes moderatore

 • Astoņi aizraujoši URBACT uzlabojumi, kas plānoti 2022. gadā!

  Kamēr URBACT gatavojas uzņemt vairākas daudzveidīgākas pilsētas, kādus svarīgākos notikumus mēs varam sagaidīt programmas nākamajā gadā?

 • URBACT Pilsētu festivāls šogad notiks Parīzē no 14. līdz 16. jūnijam!

  Ar prieku paziņojam, ka URBACT Pilsētu festivāls 2022 notiks klātienē – Pantinā, Parīzē (Francijā) 2022. gada 14., 15. un 16. jūnijā. Aicinām atzīmēt šo laiku sev kalendārā!