Pievienojies tiešsaistes Kontaktu dibināšanas pasākumam tavai nākamajai pilsētu apmaiņai Eiropas Pilsētiniciatīvas ietvaros!

Edited on 19/02/2024

Kā būtu iesākt 2024. gadu ar pamatīgu iedvesmas devu? Kā būtu, ja Tu dalītos ar savas pilsētas izaicinājumiem un atrastu tiem risinājumus, izmantojot dažādību un resursu bagātību, ko piedāvā Eiropa? 

Pievienojies mums 11. martā, tiešsaistes pasākumā, kas:

Izskaidros Pilsētu savstarpējo apmaiņu (City-to-city exchanges) piedāvājumu un arī plašākas Kapacitātes pilnveides iespējas, ko pilsētām piedāvā Eiropas Pilsētiniciatīva

Dos iespēju dzirdēt stāstus no pilsētu praktiķiem kā Tu, kas jau izmantojuši šīs iespējas

Veicinās partneru meklēšanu un tīklošanos to pilsētu vidū, kas plāno iesniegt pieteikumu Pilsētu savstarpējām apmaiņām (City-to-city exchanges).

Kas ir Pilsētu savstarpējā apmaiņa (City-to-city exchange)? 

Pilsētu savstarpējā apmaiņa notiek tad, kad viena pilsēta, kas ir saskārusies ar izaicinājumu ilgtspējīgas pilsētu attīstības jomā, sadarbojas ar citu pilsētu no ES dalībvalstīm, kurai ir pieredze un zināšanas šī izaicinājuma risināšanā. Visbiežāk šī apmaiņa notiek starp divām pilsētām, bet reizēm trešā pilsēta var iesaistīties, ja ir tāda nepieciešamība.

Eiropas Pilsētiniciatīva nodrošina finansiālu atbalstu apmaiņas vizīšu īstenošanai, kā arī nozīmē ekspertu, kas var palīdzēt vizītes plānošanā un moderēšanā.

Pieteikumi tiek izvērtēti ienākošā secībā, viena mēneša laikā no iesniegšanas brīža.

Kāpēc tiešsaistes pasākums ar kontaktu dibināšanas uzsvaru?

Vairumā gadījumā, Jūsu ideālā partnerpilsēta ar nepieciešamo ekspertīzi identificētajā izaicinājumā eksistē, bet to gluži vienkārši ir grūti atrast. Ar šī tiešsaistes pasākuma palīdzību, mēs mērķējam atbalstīt Jūs sadarbības pilsētu atrašanā, radot vietu, kur satikties.

Aicinām reģistrēšanās laikā norādīt savas tematiskās vajadzības, lai varam šo informāciju izmantot, iepriekš sagrupējot Jūs pēc līdzīgām interesēm. Mērķis ir radīt situāciju, kurā pēc pasākuma Jums jau ir piemēroti sadarbības kontakti, ar kuriem sazināties.

Pasākuma norises laiks ir pirmdiena, 11. marts, no plkst. 15:00 – 17:00 pēc Latvijas laika.

Reģistrējies un apskati darba kārtību šeit.

Ņem vērā, lai reģistrētos pasākumam, tev jābūt reģistrētam Eiropas Pilsētiniciatīvas mājas lapā!

Uz tikšanos!

 

Rakstu sagatavoja:

Lana Radčenko

lana.radcenko@varam.gov.lv

Eiropas pilsētiniciatīvas kontaktpunkts Latvijā

VARAM Valsts ilgtspējīgas attīstības plānošanas departaments

 

Submitted by Anastasija Bizjajeva on 19/02/2024
author image

Anastasija Bizjajeva

See all articles