URBACT Univerzita se blíží! Jaký nás letos čeká program?

Edited on 17/07/2023

URBACT University Malmo 2023

Program této očekávané události zaměřené na budování kapacit byl oficiálně zveřejněn!

URBACT University na konci srpna spojí stovky městských nadšenců. Akce je určena především pro zástupce měst a dalších institucí, které jsou zapojeny do nedávno schválených sítí Action Planning Networks. Součástí programu URBACT University je pomoci účastníkům orientovat se v cyklu akčního plánování.

Během této třídenní akce získají účastníci díky poskytnutí nástrojů a konkrétních příkladů přehled o tom, jak mohou uvést metodu URBACT do praxe. Poté, vybaveni těmito poznatky, připraví své místní pracovní skupiny URBACT (ULG), se kterými budou města po celé Evropě spoluvytvářet a testovat praktická řešení pro své vlastní integrované akční plány.

Předchozí ročníky byly uspořádány v Rotterdamu (2016), Dublinu (2013) a Krakově (2011). Letošní univerzita se bude konat ve švédském městě Malmö a účastníci budou mít příležitost prozkoumat místní iniciativy, projekty oběhového hospodářství a mnoho dalšího. To vše jako program navíc k nabitým metodickým workshopům, které jsou hlavní součástí programu. Podívejte se na program, abyste zjistili, co je pro Vás na URBACT University připraveno!

Malmo University 2023 agenda

Submitted by Markéta Horská on 17/07/2023
author image

Markéta Horská

See all articles