Vyberte nejlepšího URBACT experta pro Vaši síť měst!

Edited on 08/06/2023

Find an URBACT Expert - COVER

Ačkoli program URBACT neustále hledá odborníky, kteří by podpořili zapojená města a další programové aktivity, právě schválil první skupinu ověřených expertů!

Stát se URBACT expertem Vám může otevřít dveře k různým příležitostem, při kterých budete moci podporovat schválené sítě a další aktivity v rámci programu. Potřebujeme odborníky – jednotlivce, nikoliv konsorcia nebo poradenské agentury – s praktickými a akademickými zkušenostmi v širokém spektru oborů souvisejících s udržitelným rozvojem měst. Zájemci se mohou zapojit kdykoli. Výzva pro experty URBACT zůstává otevřená až do roku 2027.

Schválení Vedoucí experti (URBACT Lead Experts) mohou podporovat sítě měst po celou dobu trvání projektu a také poskytovat různé ad-hoc expertízy v souladu se svou specializací. Experti schválení pro ad-hoc odbornou podporu (URBACT Ad-hoc Experts) mohou být kdykoli požádáni probíhajícími sítěmi měst o poskytnutí pomoci týkající se různých činností sítě.

Tým expertů URBACT IV se neustále rozrůstá a pravidelně přijímá nové tváře. Celý proces hodnocení může od podání žádosti trvat až jeden měsíc. Poté budou profily schválených expertů zveřejněny v našem portfoliu, kde mohou zapojená města vyhledávat jejich profily, specializaci a dovednosti.

Nedávno byla schválena první skupina URBACT expertů, mezi kterými můžete najít i několik tváří z České republiky! Jsou to:

           🔵 Andrea Barickmanová (Ad-hoc Expert)

           🔵 Kamila Gamalová (Lead Expert i Ad-hoc Expert)

           🔵 Viktor Květoň (Ad-hoc Expert)

           🔵 Katarína Svitková (Lead Expert i Ad-hoc Expert)

 

Zveme především města, která jsou zapojena do 30 vybraných sítí měst Action Planning Networks, aby naše portfolio URBACT Expertů pečlivě prozkoumala a vybrala si vhodné kandidáty, kteří jim budou oporou po celou dobu trvání projektů!

Prozkoumejte portfolio URBACT Expertů!

 

Submitted by Markéta Horská on 08/06/2023
author image

Markéta Horská

See all articles