Geolocation
POINT (23.881275 55.169438)
 • URBACT programos kvietimas ekspertams jau greitai

  Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedIn
  31/12/2022

  Norite tapti URBACT IV patvirtintu ekspertu? Naujas konkursas prasidės 2023 m. sausio 12 d. ir tęsis iki 2027 m.!

  Articles
  From urbact
  Off

  Prisijungimas prie mūsų ekspertų būrio atveria duris įvairioms ekspertų misijoms, skirtoms remti patvirtintus URBACT tinklus ir URBACT sekretoriatą. Patvirtinti ekspertai dažniausiai kviečiami prisidėti prie finansuojamų projektų ir miestų veiklos projektuose.

  Būsimas kvietimas kurti veiksmų planavimo tinklus yra puiki proga pagrindiniams ekspertams paremti miestus. Pagrindinis ekspertas atidžiai seka 2,5 metų miestų mainų ir mokymosi kelionę, kuriant vietinius integruotus veiksmų planus. Arba ekspertai taip pat gali būti kviečiami atlikti "ad hoc" misijas, kad būtų laiku teikiama pagalba miestams arba URBACT sekretoriatui, siekiant prisidėti prie programos veiklos, pvz., URBACT universitetų, URBACT miesto festivalių, URBACT žinių centro veiksmų.

  Suinteresuoti kandidatai gali pateikti prašymą tapti pagrindiniu ekspertu, galinčiu atlikti atitinkamą vaidmenį URBACT tinkluose, be "ad hoc" misijų, arba tapti išskirtiniu "ad hoc" ekspertu. Daugiau informacijos rasite čia.

 • Miestų forumas 2023 m. vyks Turine (Italijoje)

  Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedIn
  Cities Forum 2023 in Turin.
  31/12/2022

  Miestų forumas yra viena didžiausių tvarios miestų plėtros konferencijų Europoje. Kas dvejus metus vykstantis renginys, kurį organizuoja Europos Komisijos Regioninės ir miestų politikos generalinis direktoratas, suburia miestų suinteresuotąsias šalis Europos, nacionaliniu, regioniniu ir vietos lygiu. Kitais metais penktasis Miestų forumas vyks 2023 m. kovo 16–17 dienomis Turine, Italijoje.

  Articles
  From urbact
  Off

  Kalbant apie turinį, renginys siūlo galimybę keistis nuomonėmis apie dabartinius miesto iššūkius ir sprendimus. Daugiausia dėmesio bus skiriama „žaliajam perėjimui“ ir socialinei įtraukčiai. Taip pat renginiu siekiama sustiprinti mažų ir vidutinių miestelių bei funkcinių zonų vaidmenį ieškant atsakymų į vietos iššūkius. Be kita ko, sanglaudos politikos urbanistinė dimensija, ES miestų darbotvarkė, ES misija „100 klimatui neutralių ir pažangių miestų“, miestų vaidmuo įgyvendinant Europos žaliąjį kursą ir Naujojo Europos Bauhauso iniciatyva. Taip pat ES atsakas į Teritorinės darbotvarkės iki 2030 m. urbanistinį aspektą. Be to, Europos miestų iniciatyva (EUI) oficialiai prasidės MIestų forume, o pirmasis EUI renginys bus skirtas struktūroms ir kompetencijoms kurti (gebėjimų ugdymas).

  Čia galite rasti daugiau informacijos. Registruotis į Miestų forumą galite nuo 2023 m. sausio mėn.

 • URBACT programa 2022 metais paskatino pokyčius

  Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedIn
  31/12/2022

  Metams einant į pabaigą atsigręžiame į tai, ką nuveikėme. Prisijunkite prie mūsų ir iš naujo apžvelkite svarbiausius 2022 m. URBACT programos įvykius.

  Articles
  From urbact
  Off

  Prisiminkite viską, ką išgyvenome ir kas dar ateis. Skaitykite ir įsitikinkite, kad šiais metais nepraleidote nieko svarbaus.

   

  URBACT miestų festivalis sugrįžo – ir šiemet vyko gyvai!

  1                                                

  Po internetinės koncepcijos 2021 m., šiais metais mūsų pagrindinis renginys sulaukė didelio susidomėjimo. 2022 metų birželį Pantine (Didžiojo Paryžiaus regione, Prancūzijoje) saulėtomis ir labai šiltomis dienomis daugiau nei 480 dalyvių iš visos Europos susirinko diskutuoti ir vieni kitus paskatinti. Šis URBACT miestų festivalis buvo ypač unikalus, nes tai buvo pirmasis anglies dvideginiui neutralus renginys. Pasirinkti aplinkai draugiškesnį sprendimą paskatino Prancūzijos pirmininkavimas ES, taip pat URBACT noras ateityje užtikrinti tik anglies dvideginiui neutralias priemones.

  2022-ųjų URBACT miesto šventė taip pat turėjo labai simbolinę reikšmę. Tai pažymėjo du svarbius įvykius: pirmasis buvo paskutinio URBACT III veiksmų planavimo tinklų etapo (2019–2022 m.) pabaiga, o antrasis – kito planavimo laikotarpio URBACT IV (2021–2027 m.) programos pradžia. Abu aspektai praturtino šventę ir bendrą trijų dienų renginio turinį.

   

  Prasidėjus naujam laikotarpiui, baigėsi ir URBACT III programa

   

  Ankstesniu URBACT programos laikotarpiu (2014-2020 m.) buvo finansuoti 83 miestų tinklų suformuoti projektai. Iš viso 678 miestai partneriai iš 27 šalių pasinaudojo URBACT metodu. Naudodamiesi specialiai pritaikytomis mokymosi ir mainų metodikomis, pritaikydami žinias ir pasinaudodami gebėjimų ugdymo galimybėmis, miestai kartu kūrė ilgalaikes vizijas ir kūrė savo gerosios praktikos pavyzdžius. Galutiniai projektų sėkmės ir nesėkmės istorijų produktai skelbiami siekiant dalytis žiniomis. Paskutinis šio planavimo laikotarpio etapas taip pat paliko erdvės eksperimentams: keturi bandomieji tinklai ir iniciatyvos vis dar vykdomi iki gruodžio pabaigos įgyvendinant URBACT III programą.

  Remiantis perdavimo tinklų patirtimi, pritaikant ir pakartotinai naudojant URBACT miestų gerąją patirtį, 54 miestai naujai iš 91 projektus įgyvendinusio miesto turėjo galimybę perkelti savo idėjas ir projektus į vietos kontekstą. Septynios projektų originalios gerosios praktikos, kurios dalyvavo ankstesniuose tinkluose, buvo pakviestos pakartoti savo patirtį su nauju partnerių ratu. Taip pat penki partneriai iš patirties perdavimo tinklų, įgyvendindami nacionalines iniciatyvas, turėjo galimybę pasidalinti savo „slaptu receptu“ su kitais miestais. Galiausiai buvo atrinkti penki užbaigti miesto naujoviškų veiksmų projektai, siekiant išbandyti URBACT patirties perdavimo procesą su nedideliu skaičiumi miestų partnerių.

  Tačiau 2022 m. baigsis ir kitas bandomasis projektas: pasaulinių tikslų miestų tinklas. Šis bandomasis projektas atitinka įprasto veiksmų planavimo tinklo struktūrą, tačiau su tam tikromis naujovėmis. Remiant Europos savivaldybių ir regionų tarybai (CEMR) ir pasinaudojant tvarių miestų orientacine sistema (RFSC), pagrindinė 19 miestų partnerių užduotis buvo lokalizuoti JT darnaus vystymosi tikslus. Visi šie projektai sukurs naujas patirtis kitam planavimo laikotarpiui, o kiekvieno partnerio patirtis yra įrodymas, ką būsimi URBACT miestai gali pasiekti net per trumpą tinklo veikimo laiką.

   

  URBACT e-universitetas pasiūlė informaciją apie finansavimą jums po ranka

  2

  URBACT universitetai yra pagrindinė mūsų įvairių gebėjimų ugdymo dalis, kuri kuria programos patirtį ugdant įgūdžius. Kalbant apie miesto specialistų gebėjimų stiprinimą, URBACT siūlo priemones ir tinkamą turinį, kad būtų galima remti miesto veiksmus planavimo cikle, kartu užtikrinant dalyvaujamąsias ir integruotas intervencijas. Ši koncepcija buvo pratęsta ir 2022 m. e-universitete. Tris dienas trukusiame renginyje buvo akcentuojami žingsniai, reikalingi miestui sėkmingai įgyvendinti tvarias strategijas ir numatyti lėšų atitinkamiems veiksmams.

  Nors e-universitetas buvo uždaras ir jame galėjo dalyvauti URBACT projektų partneriai, visas susijęs turinys buvo paskelbtas ir pasiekiamas platesnei auditorijai per URBACT įrankių rinkinį. Ten miesto entuziastai gali rasti įvairių gairių ir šablonų, padėsiančių miestams praplėsti projektų finansavimo galimybes. Šios priemonės buvo sukurtos per metus, atsižvelgiant į aktualų poreikį – suprasti, kaip veiksmų planai ir strategijos gali tapti realybe. Gairės išteklių ir finansavimo tema greitai nepasens, ši medžiaga bus ypač naudinga ES savivaldybėms, kurios ateinančiais metais (2021 - 2027 m.) nori pradėti naujus projektus.

   

  Dar kartą paaiškėjo, kad lyčių lygybė yra teisingų pokyčių pagrindas

   

  Lytiškumas yra labai svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti kuriant klestinčius miestus ir bendruomenes. Tai kompleksinė tema, apimanti daug daugiau miesto problemų, nei galima tikėtis, todėl nenuostabu, kad #GenderEqualCities yra vienas iš pagrindinių URBACT IV programos prioritetų kartu su skaitmeniniu ir žaliuoju perėjimu. Viena vertus, siekiame tęsti šios temos įtraukimą programos lygmeniu; kita vertus, toliau skatinsime miestus nagrinėti susijusią veiklą vietos lygmeniu.

  Siekdami patenkinti konkretesnių priemonių vietos valdžios institucijoms poreikį 2022 m. pristatėme daugybę produktų. Pirmiausia buvo išleista nauja politikos ataskaitos „Lyčių lygybės miestai“ versija su visiškai naujais atvejais ir pavyzdžiais – pirminė ataskaita buvo išleista 2019 m. gegužės mėn. Programa taip pat pradėjo keturis naujus mokymo modulius, kurie padės Europos miestams įgyvendinti lyčių aspektą atitinkančių viešųjų pirkimų iniciatyvas. Kartu su Europos lyčių lygybės institutu URBACT į savo strateginių viešųjų pirkimų internetinį kursą įtraukė šešis lengvai suprantamus vaizdo įrašus, įskaitant du miesto atvejų tyrimus iš Vienos (Austrija) ir Baskų krašto (Ispanija).

   

  3

   

  Esame arčiau nei bet kada iki kito URBACT paraiškų konkurso veiksmų planavimo tinklams, kuris prasidės 2023 m. sausio 9 d. Per metus kvietimą pristatėme įvairiuose renginiuose: Miestų festivalyje, Europos regionų ir miestų savaitėje bei kituose renginiuose. Viską apie kvietimą galite sužinoti pažiūrėję šį įrašą čia. Be to, savivaldybės, agentūros, didmiesčiai ir vietos valdžios institucijos jau nuo spalio mėnesio pradėjo ieškoti potencialių partnerių.

   

  Atminkite, kad URBACT prasideda nuo Jūsų, todėl būtinai pasidalykite idėjomis ir peržiūrėkite kitus pasiūlymus mūsų partnerių paieškos įrankyje!

  Ar laukiate 2023 metų? Pasižymėkite URBACT programos internetinių seminarų, skirtų naujam Veiksmų planavimo tinklų kvietimui teikti paraiškas, datas:

  • Sausio 17 d., 10:00-11:00 (CET): įvadas apie kvietimą
  • Sausio 19 d., 10:00–11:00 (CET): tvirtos partnerystės kūrimas
  • Vasario 7 d., 10:00–11:00 (CET): patirties mainai ir mokymasis
  • Kovo 7 d., 10:00–11:00 (CET): paraiškos pateikimas
 • Išbandykite mūsų partnerių paieškos įrankį ir raskite miestus partnerius savo būsimam tinklui

  Share on FacebookShare on TwitterShare on LinkedIn
  18/12/2022

  Patvirtinus 2021 - 2027 m. URBACT IV programą 2023 m. pradžioje bus paskelbtas pirmasis kvietimas teikti paraiškas veiksmų planavimo tinklams.

   

  News
  From urbact
  Off

  Kvietimai teikti paraiškas bus paskelbti 2023 m. sausio mėn., tačiau URBACT programa jau suteikia miestams platformą bendrauti ir rasti informaciją apie kitų miestų projektų idėjas. Taigi, sveiki atvykę į partnerių paieškos įrankio platformą.

  Veiksmų planavimo tinklus gali sudaryti 8-10 miestų partnerių – savivaldybių ar kitų savivaldybių institucijų, miestų plėtros agentūrų ir metropolinių ar regioninių institucijų iš įvairių ES regionų. Tinklui vadovauja vieno iš miestų partnerių administracija, kuri veikia kaip pagrindinis partneris ir kartu su paskirtu URBACT ekspertu lyderiauja pokyčiams miestuose.

  Partneriai leisis į 2,5 metų kelionę, kurios metu spręs konkretų miesto iššūkį, bendrą visiems dalyvaujantiems miestams, arba tobulins vietos politiką, susijusią su konkrečia tematika. Kalbant apie šiuolaikinius miestus, tinklai gali susidurti su daugybe iššūkių. URBACT programa visada skatina miestus spręsti būsimiems partneriams aktualias temas.

  Šį kartą programa skatina potencialius paramos gavėjus koncentruotis į tris temines sritis: žalumą/aplinką, lyčių lygybę ir skaitmeninimą. Nesvarbu, ar jūsų miestas ketina spręsti mobilumo, kultūros paveldo, finansų inžinerijos ar bet kurios kitos srities problemas, URBACT programa skatina jus dėti papildomas pastangas ir apsvarstyti kaip gali jo būti sprendžiamos atliepiant visas tris temines sritis.

   

  PASIRUOŠK

  Idėjų pateikimo platformoje esančią informaciją galėsite atnaujinti ir keisti bet kada. Suradę visus reikiamus partnerius, galėsite pažymėti partnerystę kaip užbaigtą, kad negautumėte daugiau užklausų apie projektą.

  Kandidatai į URBACT IV programos vadovaujančius ekspertus taip pat gali pasiruošti: kvietimas bus paskelbtas iki šio mėnesio pabaigos. Taigi sekite naujienas ir apsilankykite mūsų svetainėje!
   

  PRADĖK DABAR
   

  Verta naudoti filtravimo parinktis ieškant partnerių, kad rastumėte tinkamą atitiktį savo miestui. Taigi naršykite, pateikite idėjas arba išreikškite susidomėjimą jums tinkamu projektu!
      

  Partnerių paieškos įrankį rasite paspaudę čia.

 • Lietuva

  Pirmasis URBACT IV programos kvietimas veiksmų planavimo tinklų projektams paskelbtas - paraiškas galite teikti iki 2023 m. kovo 31 d. 15:00 CEST!


  Kvietimas visų pirma skirtas savivaldybių administracijoms, norinčioms bendradarbiauti su kitais Europos miestais, siekiant parengti ir įgyvendinti integruotus veiksmų planus, siekiant reaguoti į vietos iššūkius.


  Miestų savivaldos institucijos ir kitos viešosios įstaigos iš Europos Sąjungos valstybių narių ir valstybių partnerių (Norvegijos ir Šveicarijos), taip pat šalių, kurios naudojasi Pasirengimo narystei pagalbos priemone (Albanija, Bosnija ir Hercegovina, Juodkalnija, Šiaurės Makedonija ir Serbija) gali teikti veiksmų planavimo tinklų projektų paraiškas ir gauti finansavimą.
  Trumpą informaciją apie kvietimą lietuvių kalba rasite čia.

   

   

   

 • CREATIVE SPIRITS

  Timeline

  Phase 1 kick-off

  Phase 2 kick-off

  Phase 2 development

  Final event

  Arwen Dewilde
  City of Ghent

  CONTACT US

  AYUNTAMIENTO DE BAENA

  Plaza de la Constitucion 1

  Baena (Cordoba) - Spain

  CONTACT US

  Artur Katai
  City of Újbuda

  CONTACT US

  The partner cities from this Implementation network have a common need to improve the implementation of their existing integrated urban strategies and action plans by including new approaches linked to creative and cultural industries (CCI) – creative places, people, and businesses. The joint policy challenge for the network is to better facilitate the above 'creative ecosystem' to be able to attract (more) creative entrepreneurs and boost creative entrepreneurship in dedicated urban areas, this comprises activities that create economic value through the generation and exploitation of intellectual property. A city is able to mobilise ideas, talents and creative organisations when it knows how to foster a creative milieu by identifying, nurturing, attracting and sustaining talent. Local governments all over the world are increasingly becoming aware of the CCI’s potential to generate jobs, wealth, and cultural engagement.

  Boosting creative entrepreneurship through creative-based urban strategies
  Ref nid
  8781
 • Gen-Y City

  The Intercultural cities programme (ICC) supports cities in reviewing their policies through an intercultural lens and developing comprehensive intercultural strategies to help them manage diversity positively and realise the diversity advantage.

  Amadora launches a Guide on the welcoming of migrants

  Blue Economy Forum

  BluAct Toolkit

  BluAct: The Documentary

  2ndChance on Facebook

  2ndChance on Twitter

  Timeline

  Kick-off meeting in June (Torun). Transnational meeting in September (Wolverhampton) about 'Making the case for investment in creative-tech talent' and 'How to make best use of Labour Market Information'. Transnational meeting and The role of culture.
  'Transnational meeting about 'Smart Specialisation, Tech Hubs and Civic Tech Initiatives' transnational meeting in March (Coimbra); in July (Bologna) about 'Creative - Tech Talent Ecosystem Frameworks'.
  City Development Forum in January (Poznan). Final event in April (Poznan).

  Municipality of Athienou
  2, Archbishop Makarios III Ave.
  7600 Athienou Cyprus

  CONTACT US

  Municipality of Santiago de Compostela

  CONTACT US

  Municipality of Udine (Italy)

  CONTACT US

  For any enquires into Tech Revolution, email: DMC@Barnsley.gov.uk

  Keep following our social media channels as we develop Tech Revolution 2.0 as part of the second wave of URBACT ||| Programme. 

  Follow our Twitter: @Tech_RevEu
  Follow our Linkedin: https://www.linkedin.com/company/urbact-techrevolution/

  CONTACT US

  Coordinator

  ADDRESS

  Av. Movimento das Forças Armadas

  2700-595 Amadora

  Portugal 

  TELEPHONE

  +351 21 436 9000

  Ext. 1801

  CONTACT US

  City of Rome

  tamara.lucarelli@comune.roma.it

  Department of European Funds and Innovation

  Via Palazzo di Città, 1 - 10121 Turin (Italy)

   

  CONTACT US

  Câmara Municipal de Lisboa

  Departamento de Desenvolvimento Local

  Edifício Municipal, Campo Grande nº25, 6ºE | 1749 -099 Lisboa

  CONTACT US

  urbact.civicestate@gmail.com

  CONTACT US

  Laura González Méndez. Project coordinator.

  Gijón City Council

  CONTACT US

  Municipality of Piraeus

  CONTACT US

  City of Ljubljana

  Mestni trg 1

  1000 Ljubljana, Slovenia

  CONTACT US

  Project Coordinator Martin Neubert

  +49 371 355 7029

   

  CONTACT US

  Riga NGO House

  CONTACT US

  City of Antwarp
  Grote Markt 1 - 2000 Antwarpen

  Manchester City Council
  Manchester M2 5RT

  City of Rotterdam
  Coolsingel 40, 3011 AD Rotterdam

  City Council Bielefeld
  Bürger Service Center
  Phone +49 521 510

  CONTACT US

  City of Eindhoven
  Stadhuisplein 1, 5611 EM Eindhoven

  City of Loulé
  Praça da República, 8104-001 Loulé
  Phone +351 289 400 600

  CONTACT US

  City of Igualada
  Plaça de l'Ajuntament, 1, 08700 Igualada, Barcelona

  CONTACT US

  City of Ghent
  Stad Gent
  Botermarkt 1
  9000 Gent

  City of Genoa
  Via di Francia, 1 - XI floor. 16149 Genova

  CONTACT US

  City of San Donà di Piave Piazza Indipendenza, 13 – 30027

  CONTACT US

  City of Naples
  Urban Planning Department 
  Phone +39 081 7958932 - 34 - 17 

  CONTACT US

  The Barnsley Digital Media  County Way, Barnsley, S70 2JW
  Phone +44 01226 720700 

  CONTACT US

  Preston City Council
  Town Hall, Preston, PR1 2RL

  City of Piacenza
  piazza Cavalli 2 - 29121 Piacenza - Italia
  tel centralino 
  Phone +39 0523 492 111 

  City of Bilbao
  Plaza Ernesto Erkoreka nº1. 48007 Bilbao. Phone +32 944 204 200 

  City of Poznan
  plac Kolegiacki 17,
  61-841 Poznań

  CONTACT US

  Over the last decades, younger people have increasingly chosen to live in urban areas, whilst the share of older residents in cities has generally fallen. Nevertheless, the impact of wage levels and different unemployment rates across Europe has lead youngsters to move mainly to big cities. In this, sense this Action Planning network aimed on developing, attracting and retaining young local talent, particularly, the creative talent from the Generation Y - people who were born between 1980 and 2000 - within cities of all sizes.

  Developing, attracting and retaining young local talent
  Ref nid
  7439
 • MAPS – Military Assets as Public Spaces

  The Intercultural cities programme (ICC) supports cities in reviewing their policies through an intercultural lens and developing comprehensive intercultural strategies to help them manage diversity positively and realise the diversity advantage.

  Amadora launches a Guide on the welcoming of migrants

  Blue Economy Forum

  BluAct Toolkit

  BluAct: The Documentary

  2ndChance on Facebook

  2ndChance on Twitter

  Timeline

  Kick-off meeting in June (Varazdin). Transnational meeting in October (Cartagena).
  Transnational meetings in January (Koblenz) and May (Espinho).
  Final event in April (Serres).

  Municipality of Athienou
  2, Archbishop Makarios III Ave.
  7600 Athienou Cyprus

  CONTACT US

  Municipality of Santiago de Compostela

  CONTACT US

  Municipality of Udine (Italy)

  CONTACT US

  For any enquires into Tech Revolution, email: DMC@Barnsley.gov.uk

  Keep following our social media channels as we develop Tech Revolution 2.0 as part of the second wave of URBACT ||| Programme. 

  Follow our Twitter: @Tech_RevEu
  Follow our Linkedin: https://www.linkedin.com/company/urbact-techrevolution/

  CONTACT US

  Coordinator

  ADDRESS

  Av. Movimento das Forças Armadas

  2700-595 Amadora

  Portugal 

  TELEPHONE

  +351 21 436 9000

  Ext. 1801

  CONTACT US

  City of Rome

  tamara.lucarelli@comune.roma.it

  Department of European Funds and Innovation

  Via Palazzo di Città, 1 - 10121 Turin (Italy)

   

  CONTACT US

  Câmara Municipal de Lisboa

  Departamento de Desenvolvimento Local

  Edifício Municipal, Campo Grande nº25, 6ºE | 1749 -099 Lisboa

  CONTACT US

  urbact.civicestate@gmail.com

  CONTACT US

  Laura González Méndez. Project coordinator.

  Gijón City Council

  CONTACT US

  Municipality of Piraeus

  CONTACT US

  City of Ljubljana

  Mestni trg 1

  1000 Ljubljana, Slovenia

  CONTACT US

  Project Coordinator Martin Neubert

  +49 371 355 7029

   

  CONTACT US

  Riga NGO House

  CONTACT US

  City of Antwarp
  Grote Markt 1 - 2000 Antwarpen

  Manchester City Council
  Manchester M2 5RT

  City of Rotterdam
  Coolsingel 40, 3011 AD Rotterdam

  City Council Bielefeld
  Bürger Service Center
  Phone +49 521 510

  CONTACT US

  City of Eindhoven
  Stadhuisplein 1, 5611 EM Eindhoven

  City of Loulé
  Praça da República, 8104-001 Loulé
  Phone +351 289 400 600

  CONTACT US

  City of Igualada
  Plaça de l'Ajuntament, 1, 08700 Igualada, Barcelona

  CONTACT US

  City of Ghent
  Stad Gent
  Botermarkt 1
  9000 Gent

  City of Genoa
  Via di Francia, 1 - XI floor. 16149 Genova

  CONTACT US

  City of San Donà di Piave Piazza Indipendenza, 13 – 30027

  CONTACT US

  City of Naples
  Urban Planning Department 
  Phone +39 081 7958932 - 34 - 17 

  CONTACT US

  The Barnsley Digital Media  County Way, Barnsley, S70 2JW
  Phone +44 01226 720700 

  CONTACT US

  Preston City Council
  Town Hall, Preston, PR1 2RL

  City of Piacenza
  piazza Cavalli 2 - 29121 Piacenza - Italia
  tel centralino 
  Phone +39 0523 492 111 

  The Action Planning network MAPS (Military Assets as Public Spaces) was focused on enhancing former military heritage as key elements for sustainable urban strategies, combining both functional and social aspects. Highlighting the potential of the dismissed military areas can be deemed as the new symbols of a more conscious and participatory urban planning.

  Redefining the military heritage
  Ref nid
  7446
 • Thriving Streets

  Summary

  Lead Partner : Parma - Italy
  • Antwerp - Belgium
  • Igoumenitsa - Greece
  • EDC Debrecen - Hungary
  • Klaipèda - Lithuania
  • Nova Gorica - Slovenia
  • Oradea - Romania
  • Radom - Poland
  • Santo Tirso - Portugal
  • London Borough of Southwark

  Timeline

   

   

  • October 1: Kick-Off Meeting Phase I, Parma

    

   

  • June 9-10: Kick-off meeting Phase II
  • June 25: Online coordination meeting
  • September 11: Online coordination meeting
  • October 26, 28: Online coordination meeting
  • November 25: Thematic learning event “Active mobility vs car dependency”
  • November 26: Transnational meeting, Antwerp
  • December 15: Thematic learning event “Co-creating Thriving Streets”
  • February 26: Thematic learning event “Thriving local economy”
  • April 14-15: Transnational meeting, Nova Gorica
  • May 7: Thematic learning event “Places for people”
  • June 21-22: Transnational meeting, Santo Tirso
  • July 20: Masterclass “Placemaking for recovery”
  • July 22: Thematic learning event “Streets for all”
  • September 30-October 1: Transnational meeting, Southwark
  • December 10: IAP Peer review meeting
    

   

  • March 30: Thriving Communities, digital learning event
  • April 26-28:Transnational meeting in Santo Tirso (Portugal) and study visit in Pontevedra (Spain)
  • May 24, 25: Transnational meeting in Nova Gorica and study visit in Ljubljana (Slovenia)
  • June 14-16: URBACT City Festival, Pantin / Greater Paris (France)
  • July 5-8: Walk and Roll Cities Final Event, Barcelona (Spain)
  • July 14: Masterclasses on Urban Freight and Parking Management

  Outputs

  Integrated Action Plan

  Integrated Action Plan for sustainable mobility in Oltretorrente

  Read more here !

  Parma - Italy
  Igoumenitsa Integrated Action Plan

  Read more here !

  Igoumenitsa - Greece
  Klaipèda Integrated Action Plan

  Read more here !

  Klaipèda - Lithuania
  Oradea Integrated Action Plan

  Read more here !

  Oradea - Romania
  Southwark Integrated Action Plan

  Read more here !

  London Borough of Southwark - United Kingdom
  Toward live and attractive Solkan’s historical core

  Read more here !

  Nova Gorica - Slovenia
  Towards a dynamic center for Deurne

  Read more here

  Antwerp - Belgium
  Debrecen Integrated Action Plan

  Read more here

  Debrecen - Hungary
  Increase attractivity and decrease car-dependency in Santo Tirso

  Read more here !

  Santo Tirso - Portugal

  Transforming streets to create people-friendly places. The ambition of Thriving Streets is to improve sustainable mobility in urban areas from an economic and social perspective. The premise of the Thriving Streets network is that break-troughs in sustainable urban mobility can be established when mobility is no longer framed as just going from A to B but rather as a means for social-economic development of the city. The key question Thriving Streets network intends to answer is the following: “How can mobility become a motor for urban health, inclusivity, economy and social cohesion?”

  Thriving Streets
  Designing mobility for attractive cities
  Ref nid
  13423
 • Tourism Friendly Cities

  Summary

  Lead Partner : Genoa - Italy
  • Braga - Portugal
  • Cáceres - Spain
  • Druskininkai - Lithuania
  • Dubrovnik - Croatia
  • Dún Laoghaire Rathdown - Ireland
  • Krakow - Poland
  • Rovaniemi - Finland
  • Venice - Italy

  Municipality of Genoa - International Affairs Department

  CONTACT US

  Watch all the Tourism Friendly videos here.

  Timeline

  • Kick-Off Meeting - Genoa - Phase I
  • TNS Meeting - Braga - Phase I
  • Online Kick-Off Meeting - Phase II
  • e-Dubrovnik meeting - Phase II
  • Online Meeting - Phase II
  • e-Druskininkai meeting - Phase II
  • TNS Meeting - Dun Laoghaire - Phase II
  • TNS Metting - Rovaniemi - Phase II
  • TNS Meeting - Krakow - Phase II
  • Final Meeting - Venice - Phase II

  Integrated Action Plans

  Dun Laoghaire Integrated Action Plan

  Read more here !

  Dun Laoghaire - Ireland
  Druskininkai Integrated Action Plan

  Read more here

  Druskininkai - Lithuania
  Integrated Action Plan for Sustainable Tourism – Cáceres

  Read more here

  Cáceres - Spain
  Braga Integrated Action Plan

  Read more here !

  Braga - Portugal
  Krakow Integrated Action Plan

  Read more here !

  Krakow - Poland
  Integrated Action Plan for Dubrovnik as a Sustainable Tourism Destination

  Read more here !

  Dubrovnik - Croatia
  Enhancing sustainable tourism in Venice

  Read more here !

  Venice - Italy
  LOCAL COMMUNITY AND TOURISTS TOGETHER FOR URBAN SUSTAINABILITY

  Read more here !

  Rovaniemi - Finland
  Integrated Action Plan for Sustainable Tourism

  Read more here !

  Genoa - Italy

  TOURISM-FRIENDLY CITIES is an Action Planning Network aimed at exploring how tourism can be made sustainable in medium-sized cities, reducing the negative impact on neighbourhoods and areas interested by different types of tourism and its related aspects through integrated and inclusive strategies keeping a balance between the needs of the local community, in terms of quality of life and of services available, and the promotion of sustainable urban development at environmental, social and economic level.

  Local community & tourists together for urban sustainability
  Ref nid
  13465